I Drużynowy Turniej w Dwuboju Kręglarskim

I Drużynowy Turniej w Dwuboju Kręglarskim Organizacji Pozarządowych, Spółek Działających w Zakresie Upowszechniających Sport na Terenie Świebodzic

10 maja w kręgielni OSiR Świebodzice Sp. z o.o. odbył się turniej kręglarski, w którym wzięły udział kluby sportowe, stowarzyszenia działające w zakresie sportu i rekreacji na terenie Świebodzic, przedstawiciele OSiR Świebodzice Sp. z o.o. oraz Urzędu Miejskiego.
Wśród startujących byli reprezentanci MKS Victoria Świebodzice, KS Rekin, UKS Ameoli, Due Soccer, Niedzielnych Oldboyów 1989, Towarzystwa Lotniczego Świebodzice, Stowarzyszenia Bona Fide, OSiR Świebodzice Sp. z o.o. oraz Urzędu Miasta, który reprezentowali zastępca burmistrza, Kierownik Wydziału Promocji, Pozyskiwania Środków Finansowych i Strategii i przedstawiciel Wydziału Infrastruktury.
Jak podkreślił pan Mariusz Szafraniec – zastępca burmistrza zawody były doskonałą okazją do zabawy, ale także bliższego poznania się środowisk działających w obszarze szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Uczestnicy mogli wymienić się doświadczeniami, dowiedzieć się o planach inwestycji w infrastrukturę sportową w najbliższych latach oraz jak pozyskać finanse na realizowanie swoich zadań. Porozmawiać o wspólnych pomysłach, potrzebach i możliwościach.
Miejmy nadzieję, że rozmowy zaowocują w najbliższym czasie nowymi inicjatywami. Na razie wiemy, że Turniej wygrała drużyna KS Rekin z wynikiem 521 punktów. Drugie miejsce zajęła reprezentacja OSiR Świebodzice Sp. z o.o. (412 punktów), a trzecie Stowarzyszenie Bona Fide (399 punktów).
Najlepszą zawodniczką turnieju została Anna Szczurek z KS Rekin, która zdobyła 252 punktów, a zawodnikiem Mateusz Brzuchacz reprezentujący Bona Fide Świebodzice z wynikiem 158.

Więcej zdjęć z turnieju znajdziesz na naszym facebook’u.