Siłownia

Siłownia w OSiR Świebodzice Sp. z o.o. to największa i najlepiej wyposażona siłownia w Świebodzicach. Zaprojektowana została z najwyższą troską o komfort i samopoczucie klientów. Panuje w niej miła i koleżeńska atmosfera. Nasz instruktor kulturystyki zawsze służy pomocą. Chętnie udzieli porad dietetycznych i pomoże przygotować indywidualny program ćwiczeń dostosowany do potrzeb i możliwości każdego klienta.

WYPOSAŻENIE

Siłownia OSiR Goku Świebodzice, ponad 180m2 wyposażona w sprzęt renomowanych światowych firm Life fitness, Technogym, Precor, Star Trac, świetny sprzęt polskiego producenta HES. Posiadamy 10 maszyn Cardio, w tym wioślarza Concept 2, orbitrek Nautilus. Najwyższej jakości sprzęt do dźwigania dla zawodowców i amatorów: profesjonalną, zawodniczą ławkę do wyciskania sztangi Grand Fitness, zawodniczą ławkę HES, przystosowaną również do przysiadów, najlepsze sztangi zawodnicze HES, Axxo, 2x IronGhost, zestaw hantli od 2kg do 55kg. Tony obciążenia w talerzach zawodniczych, bumperach czy „kierownicach”. Pięć najnowocześniejszych uchwytów ergonomicznych Thor Fitness, fenomenalną maszynę reverse hyper, wszelkiego rodzaju wyciągi: poziomy, pionowy, typu „brama”. Całe mnóstwo akcesoriów: slamball, wallball, Power Band, mini band, 2x TRX, piłki lekarskie, piłki bosu, podwójne drabinki gimnastyczne. Zestaw Kettlebell od 4kg do 32kg i worki fitbag od 5kg do 25kg.

INSTRUKTOR

W podanych godzinach dyżury pełni instruktor sportu o specjalizacji kulturystyka Mateusz Brzuchacz. Uprawnienia zdobyte w ramach studiów w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Stale pogłębiający wiedzę z fizjoterapii i treningu medycznego na szkoleniach u najlepszych m.in.: dr Ryszard Biernat, mgr Marek Purczyński. Z przyjemnością porozmawia o odżywianiu, które pasjonuje go odkąd zaczął startować w zawodach kulturystycznych w 2001 roku. Wiedzę poszerzał u czołówki dietetyków: Tadeusz Sowiński, Łukasz Kowalski, dr Damian Parol, Jakub Mauricz. Nasz instruktor jako zawodnik był trzykrotnie mistrzem Śląska, dwukrotnie wicemistrzem Polski.