BOŻY LEW – ZAPRASZAMY NA TEATRALNY SPEKTAKL!

Przedstawienie teatralne na terenie Basenu Letniego? OSiR Świebodzice mówi TAK!

Mamy przyjemność poinformować o wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym, które odbędzie się w Naszym mieście. Będzie to pierwsze w Polsce przedstawienie teatralne na terenie otwartego basenu letniego. Spektakl pod nazwą „Boży Lew‘’ autorstwa Mariusza Anniuka i Łukasza Cieloszyka z główną rolą Michała Koseli. Sztuka ta miała swoją premierę 24 czerwca 2021r. w Tatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju i cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zyskała aprobatę widzów.

„Boży Lew’’ to niezwykle sugestywna sztuka sceniczna w formie monodramu. Opowiada o złożoności ludzkich losów – w tej odsłonie na tle tragicznego wydarzenia z przeszłości. W zgodzie z charakterem takiego rodzaju przedstawienia, widzowie stają się jeszcze bliżsi aktorowi, który z kolei nakłania ich do refleksji i interakcji. Cechą charakterystyczną spektaklu jest minimalizm, dedykowana muzyka, oświetlenie oraz tematyka morska łącząca elementy scenografii i miejsca przedstawienia – basenu.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu 03.09.2021r. o godzinie 19:30, na terenie Basenu Letniego przy ul. Rekreacyjnej 1 w Świebodzicach.

Cena pojedynczego biletu: 20 zł, grupowy powyżej 10 osób: 15 zł. Bilety w przedsprzedaży  można nabyć w kasach Wodnego Centrum Rekreacji przy ul. Mieszka Starego 8 oraz w Sekretariacie OSiR przy ul. Mieszka Starego 6. Zamówienia grupowe prosimy kierować na e-mail: sekretariat@osir.swiebodzice.pl

Zostaw komentarz