GRAND PRIX ŚWIEBODZIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W niedzielę, 4 lipca na terenie Basenu Letniego przy ul. Rekreacyjnej 1 w Świebodzicach, wystartuje I runda cyklu Grand Prix Świebodzic w siatkówce plażowej.

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. zaprasza na cykl turniejów siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Świebodzic, który będzie składać się z 4 rund. W turnieju obowiązuje limit par: 16 par żeńskich i 16 par męskich. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: marketing@osir.swiebodzice.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko osób występujących oraz numer telefonu do jednej z nich. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania, decyzję o końcowej liczbie par podejmie Sędzia Główny. Opłata startowa wynosi 40zł od pary.

I runda 4 lipca – zgłoszenia przyjmowane są do 2 lipca

II runda 11 lipca – zgłoszenia przyjmowane są do 9 lipca

III runda 31 lipca – zgłoszenia przyjmowane są do 30 lipca

IV runda WIELKI FINAŁ 29 sierpnia – zgłoszenia przyjmowane są do 27 sierpnia.

PAKIET STARTOWY

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy – dedykowane koszulki turniejowe z numerami 1 i 2 (podczas I turnieju), bon na posiłek do wykorzystania w kawiarni w miejscu odbywania się zawodów, wodę.

SYSTEM GIER, KLASYFIKACJE GRAND PRIX

System rozgrywania turnieju zostanie ustalony w zależności od zgłoszonej liczby par. Sędzia Główny zastrzega sobie prawo zmiany systemu w trakcie trwania turnieju. Po każdej rundzie Grand Prix będą przyznawane punkty rankingowe do klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

 

Miejsce Punkty rankingowe
1 32
2 28
3 24
4 20
5-6 16
7-8 12
9-12 8
13-16 4

 

Punktacja turnieju finałowego (nr 4) zostanie podwojona (x2).

NAGRODY

Dla najlepszych 3 par każdego turnieju Grand Prix Świebodzic, Organizator przewidział nagrody finansowe : I miejsce do podziału 200zł, II miejsce do podziału 150zł, III miejsce do podziału 50zł oraz nagrody rzeczowe.

Po zakończeniu turnieju finałowego (nr 4), zostaną przyznane nagrody w następujących klasyfikacjach generalnych:

–             najlepsza zawodniczka Grand Prix Świebodzic (z najwyższą sumą uzbieranych punktów indywidualnych z wszystkich turniejów) – „Królowa plaży 2021”

–             najlepszy zawodnik Grand Prix Świebodzic (z najwyższą sumą uzbieranych punktów indywidualnych z wszystkich turniejów) – „Król plaży 2021”

–             najlepsza para damska  Grand Prix Świebodzic (z najwyższą sumą uzbieranych punktów zespołowych z wszystkich turniejów)

–             najlepsza para męska  Grand Prix Świebodzic (z najwyższą sumą uzbieranych punktów zespołowych z wszystkich turniejów)

 

Szczegóły dotyczące cyklu Grand Prix Świebodzic dostępne w regulaminie.

 

Zostaw komentarz