ZAKŁADOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ – TABELA

Trwa Zakładowa Liga Piłki Nożnej OSiR Świebodzice.

Poniżej zestawienie aktualnej tabeli, najlepszych strzelców i terminarz pozostałych gier.

TABELA

 

1 PROMONT 5 15 pkt. 68:8 +60
2 KELVION 6 15 pkt. 53:20 +33
3 METALPLAST 6 13 pkt. 50:30 +20
4 MASTERFORM 7 12 pkt. 37:26 +11
5 SCHULE POLSKA 6 8 pkt. 25:18 +7
6 STRAŻ POŻARNA 5 7 pkt. 20:20 +0
7 URZĄD/OSIR 4 4 pkt. 15:21 -6
8 SCHNEIDER 6 1 pkt. 13:61 -48
9 ASC WORKERS 2 0 pkt. 7:17 -10
10 ENWAR 5 0 pkt. 10:77 -67

(w kolejności: miejsce, drużyny, liczba rozegranych spotkań, punkty, bramki strzelone:bramki stracone, bilans bramek)

NAJLEPSI STRZELCY

1 BAŁUT MARCIN 34 PROMONT
2 LUBCZYŃSKI MARCIN 20 METALPLAST
3 PYK ARTUR 16 KELVION
4 KARCZMARZ ROBERT 10 KELVION

(w kolejności: miejsce, imię i nazwisko, ilość bramek, drużyna)

TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ

 

I kolejka

1 Środa, 06.10.2021, godz.20:00, Masterform – Schneider 7:2

2 Piątek, 08.10.2021, godz.19:00, Straż Pożarna – ZGK 14:1

3 godz.20:00, Metalplast – Schule 3:3

II kolejka

4 Środa, 13.10.2021, godz.19:00, Schule – Straż Pożarna 3:3

5 godz.20:00, ZGK – Urząd/OSiR 2:8

6 Piątek, 15.10.2021, godz.19:00, Kelvion – Masterform 4:1

7 godz.20:00, Metalplast – Schneider 24:2

III kolejka

8 Środa, 20.10.2021, godz.19:00, Kelvion – Enwar 24:1

9 godz.20:00, Urząd/OSiR – Metalplast 5:6

10 Piątek, 22.10.2021, godz.19:00, Schneider – Schule 1:5

11 godz.20:00, Promont – Masterform 10:1

IV kolejka

12 Środa, 27.10.2021, godz.19:00, Schule – Enwar 11:0

13 godz.20:00, Urząd/OSiR – Schneider 3:3

14 Piątek, 29.10.2021, godz.19:00, Masterform – Straż Pożarna 3:4

15 godz.20:00, Promont –  Kelvion 11:1

pauzuje Metalplast

V kolejka

16 Środa, 03.11.2021, godz.19:00, Kelvion – Schneider 9:4

17 godz.20:00, Straż Pożarna – Urząd/OSiR 7:0

18 Piątek, 05.11.2021, godz.19:00, Metalplast – Promont 2:12

19 godz.20:00, Enwar– Masterform 2:12

pauzuje Schule

VI kolejka

20 Środa, 10.11.2021, godz.19:00, Metalplast – Straż Pożarna, 7:4

21 godz.20:00, Promont – Enwar 22:3

22 Piątek, 12.11.2021, godz.19:00, Schule – Kelvion 1:8

23 godz.20:00, Masterform – ASC Workers 10:2

pauzuje Schneider

VII kolejka

24 Środa, 17.11.2021, godz.19:00, Kelvion – Straż Pożarna 7:2

25 godz.20:00, Urząd/OSiR – ASC Workers 7:5

26 Piątek, 19.11.2021, godz.18:00, Masterform- Schule 3:2

27 godz.19:00, Promont- Schneider 13:1

28 godz.20:00, Metalplast -Enwar 8:4

VIII kolejka

29 Środa, 24.11.2021, godz.19:00, Schule -Promont

30 godz.20:00, Metalplast- Masterform

31 Piątek, 26.11.2021, godz.18:00, Straż Pożarna – Schneider

32 godz.19:00, Kelvion – ASC Workers

33 godz.20:00, Urząd/OSiR –Enwar

IX  kolejka

34 Środa, 01.12.2021, godz.19:00, Straż Pożarna-Promont

35 godz.20:00, Schule – ASC Workers

36 Piatek, 03.12.2021, godz.18:00, Kelvion- -Urzad/OSiR

37 godz.19:00, Enwar – Schneider

38 godz.20:00, ASC Workers –Metalplast

X  kolejka

39 Środa, 08.12.2021, godz.18:00, Promont – Urzad/OSir

40 godz.19:00, ASC Workers- Enwar

41 godz.20:00, Metalplast – Kelvion

42 Piątek, 10.12.2021, godz.18:00, Schule – Urzad/OSir

43 godz.19:00, Schneider – ASC Workers

44 godz.20:00, Straż Pożarna -Enwar

 

XI  kolejka

45 Środa, 15.12.2021, godz.19:00, Urząd/OSiR – Masterform

46 godz.20:00, ASC Workers – Promont

47 Piątek, 17.12.2021, godz.19:00, ASC Workers – Straż Pożarna

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast