FINAL FOUR III LIGI SIATKÓWKI W ŚWIEBODZICACH I SZCZAWNIE-ZDROJU!

Sport łączy – to hasło idealnie wpisuje się w kilkumiesięczną już współpracę między Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju i spółką OSiR Świebodzice.

Po poprzednich udanych działaniach względem organizacji obozów sportowych, przyszedł czas na kolejną kooperację – już od najbliższego piątku oba ośrodki będą współgospodarzami turnieju finałowego III ligi mężczyzn w siatkówce. 2 pierwsze dni rywalizacji odbędą się w Świebodzicach natomiast finałowa niedziela rozstrzygnie się w hali MOSiR w Szczawnie-Zdroju. W sportowej roli gospodarzy tych zawodów wystąpi zespół KPS Chełmiec Wałbrzych II, który będzie walczył o awans do kolejnych rund walki o II ligę. Przypominamy, że mieliśmy już okazję gościć oficjalny mecz III ligi mężczyzn w siatkówce – w styczniu młodzi siatkarze z Wałbrzycha pokonali zespół Kudowianki Kudowa-Zdrój 3:0.

Już w piątek do pierwszego dnia rywalizacji staną zespoły : KPS Chełmiec Wałbrzych II (w roli gospodarza), WKS Volley Wilczyce, KP TechniSat Oborniki Śląskie oraz UKS Tygrysy Strzelin.

Harmonogram gier:

25.03.2022 (piątek) – Świebodzice

godz. 18:30 – KPS Chełmiec Wałbrzych vs WKS Volley Wilczyce

godz. 20:30 – KP TechniSat Oborniki Śląskie vs UKS Tygrysy Strzelin

26.03.2022 (sobota) – Świebodzice

godz. 17:00 – KP TechniSat Oborniki Śląskie vs WKS Volley Wilczyce

godz. 19:00 – KPS Chełmiec Wałbrzych vs UKS Tygrysy Strzelin

27.03.2022 (niedziela) – Szczawno-Zdrój

godz. 10:00 – UKS Tygrysy Strzelin vs WKS Volley Wilczyce

godz. 12:30 – KPS Chełmiec Wałbrzych vs KP TechniSat Oborniki Śląskie

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu w Świebodzicach na dwa dni siatkarskiej rywalizacji do naszej hali! Ogromnie cieszymy się, że dzięki współpracy z ościennymi gminami możemy powoli poszerzać sportową ofertę dla mieszkańców naszego miasta. Do zobaczenia!

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast