GRAND PRIX ŚWIEBODZIC W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W sobotę, 25 czerwca na terenie Basenu Letniego przy ul. Rekreacyjnej 1 w Świebodzicach, wystartuje turniej męski Grand Prix Świebodzic w siatkówce plażowej.

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. zaprasza na w okresie wakacji na turnieje siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Świebodzic 2022.

Turniej mężczyzn OPEN 25 czerwca – zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca

Turniej kobiet OPEN 23 lipca – zgłoszenia przyjmowane są do 22 lipca

Turniej kobiet OPEN i turniej mężczyzn OPEN 13 sierpnia – zgłoszenia przyjmowane są do 12 sierpnia

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: marketing@osir.swiebodzice.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko osób występujących oraz numer telefonu do jednej z nich. Obowiązuje limit par na każdy turniej – 16. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania, decyzję o końcowej liczbie par podejmie Sędzia Główny. Opłata startowa wynosi 50zł od pary.

PAKIET STARTOWY

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy – dedykowane koszulki turniejowe z numerami 1 i 2 (limit 16 par męskich i 16 par damskich), wodę oraz wstęp na Basen Letni OSiR Świebodzice.

SYSTEM GIER

System rozgrywania turnieju zostanie ustalony w zależności od zgłoszonej liczby par. Sędzia Główny zastrzega sobie prawo zmiany systemu w trakcie trwania turnieju.

NAGRODY

Dla najlepszych 3 par każdego turnieju Grand Prix Świebodzic, Organizator przewidział nagrody finansowe : I miejsce do podziału 300zł, II miejsce do podziału 300zł, III miejsce do podziału 100 zł oraz nagrody rzeczowe.

 

Szczegóły dotyczące cyklu Grand Prix Świebodzic dostępne w regulaminie.

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast