16 CZERWCA – OTWARCIE BASENU LETNIEGO
16 czerwca (Boże Ciało) otwieramy Basen Letni przy ul. Rekreacyjnej 1.
Basen będzie czynny codziennie w godzinach od 10:00-19:00.
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i regulaminem obiektu.

Baseny odkryte przy ul. Rekreacyjnej 1 to jeden z największych zespołów basenów odkrytych na Dolnym Śląsku. W skład kompleksu wchodzi basen pływacki o wymiarach 50 m x 12,5 m i głębokości od 1,2 m do 1,8 m oraz basen rekreacyjny dla osób nieumiejących pływać o głębokości do 1 m.

Dla najmłodszych są dwa brodziki ze stali nierdzewnej. W jednym z nich został zainstalowany jeżyk wodny, jest to atrakcja wodna w formie kopuły z otworami przez które tryska woda. Jeżyka wykonano z polerowanej stali nierdzewnej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo jego użytkownikom. Dzieci mogą go dotykać, zatykać otwory przez które wypływa woda lub stać pod nią jak pod prysznicem. Taka atrakcja pozwala maluchom pozbyć się lęku przed wodą, rozwija ich zmysły sensoryczne i pobudza ciekawość.

Do dyspozycji wypoczywających dostępne są rozległe tereny do plażowania, wyznaczone miejsce do grillowania oraz boisko do plażowej piłki siatkowej i nożnej.

Obiekt posiada dobrze zaopatrzoną kawiarenkę.

Atrakcyjne położenie, duży parking, bliskość kręgielni, skateparku, boisk i wielu innych atrakcji sprawiają, że zespół basenów odkrytych w okresie wakacyjnym staje się letnią stolicą regionu przyciągając wypoczywających nie tylko ze Świebodzic ale i Wałbrzycha, Świdnicy, Strzegomia i okolicznych miejscowości.

 

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast