KONCERT CLEO – PIĄTEK, 8 PAŹDZIERNIK

W piątek, 8 października w hali widowiskowo-sportowej OSiR Świebodzice, odbędzie się koncert CLEO. Start koncertu o godzinie 18:00.

CLEO – niezwykle utalentowana wokalistka oraz autorka tekstów. Dzięki jej słowiańskiemu urokowi możemy o niej mówić pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej, a na dodatek królowa YouTube’a. Wydany w 2013 roku singiel „My Słowianie” cieszy się w sumie ponad 100 milionami odsłon. Muzyka Cleo cieszy się ogromną popularnością także w wersji analogowej! Wydana w 2014 płyta HIPER/CHIMERA stała się potrójną platyną. Nie spoczywając na laurach w 2016 Artystka wydała kolejną płytę, która jeszcze w przedsprzedaży zyskała status złotej płyty i kilka miesięcy później stała się podwójną platyną. Wakacje 2019 roku niezwykle umiliła nam dzięki piosence „Za krokiem krok” i to właśnie ten utwór stał się Przebojem lata RMF FM i Polsatu. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką, czego dowodem są jej profile w mediach społecznościowe, które zgromadziły łącznie ponad 1,5 miliona fanów! Najnowsze przeboje: „Dom” czy „Kocham”  nieprzerwanie królują w radiowych listach przebojów, a wakacyjne imprezy nie mogą się odbyć bez nich.

Zapraszamy Państwa na niesamowity koncert Cleo. Na koncert udostępniona została niewielka pula okolicznościowych pakietów SUPER VIP, która zawiera:

Pakiet Super VIP zawiera:

– zaproszenie na koncert do Strefy Super VIP

– uczestnictwo w Meet&Greet ( po koncercie )

– pamiątkowe zdjęcie z Cleo

– unikatowy pakiet  gadżetów FANowskich

Bilety dostępne na https://kulturairozrywka.pl/swiebodzice-cleo-supernova/kup-bilet/38945

Zostaw komentarz

Rozmiar czcionki
Kontrast